Артем Пивоваров початок в 19:00

Концерти Поп
10 березня 2018, Сб. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
350 - 400 грн.
350 - 400 грн.

Галерея

Про подiю

Артем Пивоваров – прогресивний сучасний артист, саундпродюсер, музикант з нестандартним і актуальним поглядом на музичну індустрію в Україні та країнах СНД.

Він представив світу 3 сольних альбоми, десятки синглів і кліпів, а кількість фічерінгів із сучасними артистами в арсеналі музиканта здатна здивувати найдосвідченіших музичних критиків. У 2017 році Артем Пивоваров увійшов в топ-10 найпопулярніших українських артистів на Youtube, відеоробота «Кислород» набрала більше 2 000 000 переглядів. Крайній кліп на трек «МояНочь» лише за тиждень набрав більше 1 000 000 переглядів.

Серед найбільш хітових треків виконавця – сингли «Зависимы», «Собирай меня», «На глубине», «Кислород», «МояНочь», «Стихия», фіти з Мотом – «Муссоны», Владі «Меридианы», Мішею Крупіним – ЕР «Городские слухи», Anaсondaz – «Хаос» і багато інших.

«Стихійного» Артема Пивоварова з нетерпінням чекають на всіх рейвових фестивалях і виступах. Більш того, саме їх виконавець вважає своєю сильною стороною, адже на live-виступах він віддає себе публіці на всі 200%. Його треки звучать на більшості радіохвиль країни і стають саундтреками до серіалів, сингли займають топові місця в чартах і рейтингах, кліпи дивляться мільйони, а музику авторства Пивоварова скачують альбомами. Тільки так і ніяк інакше має показувати себе виконавець, чия природна і незмінна стихія - музика!