Bahroma

Концерти Поп-рок Рок
23 березня 2018, Пт. 19:30
Стальканат Арт Одеса, ул. Водопровідна, 16
200 грн.
200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Bahroma?

1. Презентація нового альбому
2. Хлопців давно не було в Одесі
3. 3 березня сприятливий день для походу на концерт

Bahroma - київський гурт з романтичною аурою і вкрадливою назвою. Колективу вже більше 5 років, за які музиканти встигли виробити свій стиль - мрійливий і легкий поп-рок.

Хлопці самі пишуть свої пісні і знають, що роблять. Підтвердження тому - безліч красивих і проникливих пісень про кохання.

За словами Святослава Вакарчука, групі притаманна рідкісна якість (для музикантів пострадянського простору) - інтелігентність. А Андрій Бухарін, музичний критик, назвав команду "новою надією української романтичної музики".

Підкорення Інтернету група почала з композиції "Чи надовго". Її продюсуванням займався клавішник "Океану Ельзи" Мілош Єліч. А незабаром на пісню був знятий красивий кліп. Сам сингл потрапив відразу ж в ротацію великих радіостанцій, а відео на композицію завоювало телеефір. Після цього було чимало концертів, фестивалів і спільних виступів з групами "Hurts", "BrainStorm", "Good Charlotte", "Океан Ельзи", "Ляпис Трубецкой", "Бумбокс", Сергієм Бабкіним та іншими відомими музикантами.

Критики виділяють головну перевагу колективу в ненудності. Маючи класичний мінімум інструментів, команда вправно і цікаво варіює аранжуваннями. Композиції Bahroma - стенографія емоцій і почуттів, а результат - по-справжньому хітові композиції і злагоджений саунд, які на концертах хором співає весь зал.