6 липня 2018, Пт. 19:30
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

Besame mucho у Києві - фото №1 Besame mucho у Києві
Besame mucho у Києві - фото №2 Besame mucho у Києві афіша
Besame mucho у Києві - фото №3 Besame mucho у Києві квитки
Besame mucho у Києві - фото №4 Besame mucho у Києві на concert.ua

Про подiю

Колектив "Franckyjazz" підготував неперевершену нову програму - "Besame Mucho" ( "Tu vuo fa l`Americano"), яка включає найвідоміші хіти італійської, кубинської і мексиканської музики, частина з яких представлена в нестандартній, джазовій обробці. Ключовим визначенням стилю програми стає майстерне переплетіння кількох культур: як мелодики італійської мови з інтонаціями американського джазу в композиції "Tu vuo fa l`Americano", так і англійської мови в супроводі ритмів латини в пісні «Sway».

За задумом автора ці поєднання пародіювали процес американізації, що охопив більшу частину світу до, але особливо в післявоєнні роки. Уже в 50-60 роки такі хіти як "Volare", "L`Italiano", "Besame Mucho" набувають яскраво-виражене джазове забарвлення. Інтонації цієї музики можна було почути в будь-якій країні.

"Tu vuo fa l`Americano" - легендарні композиції з репертуару Dalida і Toto Cutugno, музика, що звучала в італійському кіно в 50-60-ті роки в джазовій обробці, в поєднанні з хітами з репертуару Nat King Cole і Dean Martin, здатні стати основою цілої серії концертів під назвою «Mafia Jazz» або «Jazz, Slow & Cha-cha-cha» призводять слухачів в епоху, що увійшла в світову історію музики, як період «сплаву» музичних традицій - італійської музики, американського джазу і ритмів латини.

Під час виконання музичних творів у вас буде можливість насолоджуватися не тільки музикою ... На екрані Кінопанорами вас очікує відео підтримка творів, які звучатимуть зі сцени.

Ця програма сподобається всім! Приходьте до нас 6 липня в Кінопанораму і оцініть філігранне майстерне музичне та вокальне ведення вечора, а також отримайте заряд романтичного настрою від нашої програми!