БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Концерти Рок
9 грудня 2017, Сб. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
300 грн.
300 грн.

Галерея

Про подiю

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ їдуть у тур із презентацією нового синглу «Хочеш» із майбутнього альбому гурту.

Також музиканти виконають улюблені пісні з трьох студійних альбомів: «UNDERGROUND» (2007 рік), «ДИХАЮ ТОБОЮ» (2015 рік) та «5 хвилин»(2017 рік). А розпочався тур у Лондоні, де гурт виступив вперше на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свої концерти всіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!
Сингл #Хочеш було презентовано наживо 14 вересня на акустичному концерті в Києві. Ось що розповів про цю пісню фронтмен гурту Сергій Танчинець: «Хочеш» – пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі, про стосунки між чоловіком і жінкою. Це почуття кожному знайоме або рано чи пізно стане знайомим. «Хочеш» вийшла надзвичайно ніжною. Насолоджуйтесь! Мені здається, вона вам усім сподобається».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі. Тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100 % і навіть, трохи більше. Із перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Інші дати