Безіменна зірка (КХАТ)

15 червня 2018, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Творчий колектив київського Класичного Художнього Альтернативного Театру запрошує на виставу «Безіменна зірка». Обов'язково приходьте, щоб побачити відмінну романтичну комедію у виконанні блискучих акторів знаменитого театру.

Вистава «Безіменна зірка» - КХАТовське оригінальне продовження історії, в основі якої - п'єса М. Себастіана і однойменний фільм М. Козакова. Прем'єрний показ відбувся у вересні 2015. П'єса відразу ж привернула увагу публіки і отримала масу позитивних рецензій критиків.

Як і слід було очікувати, постановка «Безіменної зірки» акторами КХАТ - свіжа і незвичайна. А неординарність режисерського рішення полягає в тому, що особисте життя автора, головні її події знайшли свій достовірний відбиток в сучасній постановці.

Кохання. У всі часи це почуття залишається сильним і незалежним. Чи не тому долі героїв з минулого століття знаходять сучасне втілення і все так же хвилюючі для глядача. Витончена комедія, представлена під особливим кутом зору режисерів КХАТ, здивує незвичайними знахідками і неоднозначними трактуваннями типових, на перший погляд, ролей. Тонкий психологізм, зворушлива гра, смислова глибина наповнюють спектакль непереборним шармом і просто не дозволяють глядачеві відвести очі від сцени. «Безіменна зірка» - делікатес для досвідчених!

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Він моя сестра 20 червня 19:00, Ср Він моя сестра Центральний будинок офіцерів, Київ від 100 грн. Він моя сестра Вже не хочу 20 червня Він моя сестра Центральний будинок офіцерів Придбати