Бог є любов, або Едіт Піаф

29 листопада 2018, Чт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Бог є любов, або Едіт Піаф»?

1. Стати на крок ближче до історії життя легендарної французької співачки.
2. Побачити драму трагедії і тріумфу Едіт Піаф.
3. Жанр мюзиклу - самий красномовний спосіб передати всю палітру почуттів і емоцій, закладену режисером.

29 листопада в Центральному будинку офіцерів ЗСУ - спектакль-мюзикл «Бог є любов, або Едіт Піаф». Найважливіші моменти життя великої французької співачки - як на долоні. НЕ пропустіть!

Постановка розповідає про сліпого дитину, чиє дитинство пройшло в бабусиному борделі. І його мешканки вимолили прозріння для дівчинки, яка згодом стала неповторною співачкою. Саме спів принесло їй мільйони, витрачені даремно. Так само даремно Едіт роздарувала все своє життя і любов - чоловікам, шанувальникам ...

У житті артистки були перемоги і поразки. А головним «поводирем» завжди залишалася Її Величність Любов. Постановка приваблює оригінальним музичним оформленням, яскравим і лаконічним. Гармонійно вплетені в спектакль пластичні етюди, танці. Але «серцем» постановки, без сумніву, є пісні Едіт Піаф.

Їх виконує Маргарита Томм, чий вокал неймовірно схожий на голос легендарної артистки. Спектакль був відзначений дипломами різних фестивалів. А Маргарита Томм отримала відзнаку за «Кращу жіночу роль». Мюзикл «Бог є любов, або Едіт Піаф» визнали «Кращим музичним спектаклем». Чекаємо Вас!