Bones

Концерти Хіп-хоп
21 січня 2018, Нд. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
800 - 1500 грн.
800 - 1500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Вперше в Україні та Європі!

21 січня в клубі Bingo - родоначальник, він же - легенда андеграундного репу Bones!

Елмо (справжнє ім'я артиста) відвідає Київ у рамках свого DeadBoy Tour. Репер обрушить на голови публіки всі найкрутіші треки і наповнить усіх шаленою енергетикою.

Не пропустіть! Bones злетів на пік слави блискавично, до того ж, сам цього особливо не прагнув. Буквально за рік хлопцю вдалося створити навколо своєї персони цілий культ. І незважаючи на те, що більшість схильна приписувати американцеві cloud-rap, справжні знавці все ж кажуть про унікальний, власний стиль артиста. Саме він і збирає навколо Bones натовп ошалілих фанатів, які приходять на концерти задовго до зазначеного часу і рвуть на шматки концерт-холи.

Фішка Елмо - похмурі треки та кліпи в стилі lo-fi. Тексти репера завжди знаходять бурхливий відгук у фанатів, які не пропускають жодної можливості побувати на живій зустрічі з кумиром. Творча продуктивність Bones - величезна, якщо не сказати жахлива. Хлопець «покладається на атмосферу» і просто створює затребувані роботи.

У скарбничці репера вже більше 40 мікстейпів і 70 кліпів. Bones не визнає комерційної складової репу і дуже хоче, щоб в оточуючих його людей додалося креативу. Загалом, скоро ви самі все почуєте в «туманному» звучанні крутих треків.