Чехов, Бунін. Про кохання

22 червня 2018, Пт. 19:30
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №1 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №2 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №3 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №4 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на цикл вистав "Чехов. Про кохання"?

1. Подарувати коханим незабутній вечір.
2. Гумор, романтика, смуток, іронія - всі емоції і грані людських доль змішалися в оповіданнях Буніна і Чехова.
3. Поринути в найщиріші емоції разом з розповідями великих драматургів.

Вони любили, що є сил, ненавиділи і згорали від пристрасті. Вони робили так багато помилок, але виявилося, що деякі з них буває вже неможливо виправити. Переможе любов або пристрасть? Про це, непідробно і щиро, розкажуть на сцені герої оповідань Чехова і Буніна.

Бунін
Розповідь «Наталі». Перше кохання буває так оманливо ... Але тоді чому ми пам'ятаємо її все наше життя? Що це? Дійсно почуття або перші нерозгадані бажання? Троє молодих героїв відчайдушно намагаються розібратися в хитросплетіннях своїх непростих взаємин.

Розповідь «Легке дихання». Іноді пристрасті опановують нами так, що ми не в силах з ними справлятися - спалюємо і руйнуємо все навколо. Історія юної красуні Олічки Мещерської раптово розгортається несподівано і драматично.

Розповідь «Муза». Вона увірвалася в його життя як свіжий вітер, надихаючий, різкий і п'янкий. Без пошуку компромісів полонила і зв'язала почуттями. Але чи є майбутнє у такого раптового щастя? Подарунок долі або урок? ...

Розповідь «Північ» «Послухай мене. Якщо є майбутнє життя і ми зустрінемося в ньому, я стану там на коліна і поцілую твої ноги за все, що ти дала мені на Землі». Кажуть, що справжня любов буває лише раз. Але що робити, якщо ти втратив її назавжди?

Чехов
«Про те, як я в законний шлюб вступив» Наречений, що вже давно засидівся в наречених, і нещасна наречена, які люблять абсолютно інших людей. Їх пов'язує примус батьків і майнові інтереси. Коротка розповідь про силу вибору.

«Шлюб через 10-15 років» Любов і сімейне життя нарешті можна купити! Геть муки - тільки ринкові відносини. А для укладення таких угод, звичайно ж, вже є комерційні посередники. Фарсова і іронічна історія про жінку, яка намагається якомога вигідніше купити нареченого.

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018 Вишневий сад Вишневий сад 2 Події Вишневий сад 24.06 - 14.07.2018 Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати