23 червня 2018, Сб. 23:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Concrete Bass у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на вечірку Concrete Bass?

1. Найгарячіша і вибухова вечірка цього літа з потрясною бейс-музикою.
2. Безліч відмінних діджеїв, яких ви так любите.
3. Крута програма, нереальне шоу, а також танці до ранку на двох концептуально різних танцполах.

Ей! Оскільки Зелений Театр знову готовий збирати нас всіх разом, ми вирішили, що кращої локації для нашої наступної тусовки просто немає. І якщо вже такі справи, то саме час згадати, як же ми тусили в Зеленому Театрі в старі добрі часи. Але тільки згадати недостатньо - потрібно ще раз увірватися!

Нас чекає багато трешу і вогню, за яким ви так нудьгували, найбільш нового і качового EDM стафа і, звичайно ж, саме ті треки, які з перших секунд викликають у нас бажання танцювати. Все це ми влаштуємо для вас разом з хлопцями з таких гучних банд як BASSIDE і SALAT PARTY!

Попереду нас чекає прозріння від найпотужнішого перформансу і новітнього якісного звуку на головній сцені, завдяки Monsto і Birch (#thetroubletribe), Costa та Kemper (#basside), а також улюблений всіма Selecta. А на стейдж з жаркою назвою "Beach" під знайомі R & B ритми буде заправляти найбільш аморальний МС Господин Петр, так що рекомендуємо Вам завітати туди теж. Ще до нас приєднується Dbl T, якого ви не раз могли бачити і чути на вечірках в Hangover і Sho, якого ви так само можете знати завдяки #basside. Буде настільки спекотно, що вашим дівчатам доведеться стрибати в басейн, щоб хоч крапельку охолонути!

Мало не забули, на пляжі з нами буде Unicorn. Як ви вже здогадалися, це живий єдиноріг, справжнісінький. І так, це не жарт. Ну що, готуйтеся горіти і кипіти всю ніч, попереду ще одна потужна туса в Зеленому Театрі! Камон, брати і сестри, 23 червня не за горами!

Main stage: SELECTA, MONSTO (#thetroubletribe), BIRCH (#thetroubletribe), COSTA (#Basside), KEMPER (#Basside), WANNA WAKE (#salat)

Beach: HARDANCE (#ATeam), DBL T (#Hangover), SHO (#Basside), GOSPODIN PETR (#ATeam), UNICORN (#ATeam), HOOD FAMOUS