28 січня 2018, Нд. 19:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 999 грн.
від 999 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт David Guetta?

1. Круті треки від одного з найкращих діджеїв планети.
2. Шоу, на яке ти заслуговуєш: сцена розміром із багатоповерховий будинок, ідеальний звук, лазери, дим, вогонь і багато іншого.
3. Із цього концерту не соромно починати свій новий музичний рік.

28 січня в київському Міжнародному виставковому центрі відбудеться сольне шоу знаменитого французького музиканта, продюсера і ді-джея David Guetta (Девід Гетта).

Концерт в Україні стане частиною European Arena Tour, який, окрім Києва, охопить 11 міст Німеччини, Франції, Італії, Австрії, Польщі, Швейцарії та Люксембург.

David Guetta по праву вважається одним із найпопулярніших і найбільш авторитетних електронних музикантів на сучасній сцені. Двічі лауреат премії "Греммі", він протягом декади не покидав кращу десятку Top 100 DJs британського журналу DJ Mag, а в 2011 році був названий читачами журналу ді-джеєм № 1 у світі. В активі Девіда більше 10 млн. проданих альбомів і більше 40 млн. синглів.

П'ять студійних альбомів і 22 сингли музиканта ставали платиновими. Завдяки нескінченній низці хітів Девід Гетта перевершив за популярністю багатьох поп-виконавців першого ешелону.