Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

20 червня 2018, Ср. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А

Галерея

Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №1 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №2 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №3 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі «Детектор брехні» і «КостяКатяМамаЧай»?

1. Отримати «два в одному» - дві вистави за один сеанс.
2. Насолодитися цікавими історіями в незвичайному трактуванні.
3. Відкрити для себе і полюбити комедійні детективи.


"Детектор брехні"

Звичайна квартира стане сценою, на якій розіграється справжній детектив! Адже що може бути більш захопливим, ніж пошук заначки чоловіка?

Особливо, якщо, будучи в пельку п'яним, благовірний примудрився приховати всю зарплату, а тепер, протверезівши, поняття не має, де її шукати. Коли власне розслідування заходить у тупий кут, на допомогу приходить якийсь фахівець.

Ось тільки тепер розкритими будуть абсолютно всі сімейні таємниці, хотя деякі з яких ніхто і не збирався витягати на світ божий. Відмінна комедія Василя Сигарєва в режисерській постановці Даяни Зими не залишать вас байдужими!

А чудовий акторський склад (К. Федорак, Б. Буйлук, В. Онищенко) порадують неймовірною грою.

"КостяКатяМамаЧай"

Перше побачення в будинку веселого Кості для красивої і розумної Каті готує сюрпризи.

Хлопець аж надто нервується, а Катя чомусь зовсім нічого не пам'ятає. Вона точно була в гостях у Кості? Пила якийсь особливий чай...

А що далі? Приходили його батьки? А вони у нього взагалі є? Або давно померли? Незвичайна комедія Тамари Трунова заграла новими фарбами в постановці Тетяни Губрій.

Ролі виконали: А. Глухенька, А. Соловей, В. Біблів, К. Федорак, Ю. Гапчук, В. Ковбель, В. Онищенко, Б. Буйлук, Е. Сари-Юр'єва.

Інші дати

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Вишневий сад Вишневий сад 2 Події Вишневий сад 24.06 - 14.07.2018 Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати