Дезертир

17 березня 2018, Сб. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Дезертир»?

1. Історія про жертовне і вірне кохання.
2. Небанальний сюжет із несподіваним фіналом.
3. Чудова акторська гра.

Невелике російське село нічим не примітне серед йому подібних. І ніхто навіть не здогадується, що одна із вдів Другої Світової зовсім не вдова, а її чоловік вже багато років ховається у свинарнику.

Він - дезертир, ворог народу, і з'явися він відкрито в селі - смертний вирок неминучий. Але на який злочин не підеш заради коханої людини?

«Дезертир» - це щира історія про вірність і пристрасті, постійний страх викриття (і покарання, що йде за ним) і віру в майбутнє, мрії про звільнення.

Спектакль, який створений за п'єсою «Країна свиней» А. Фугарда, не залишить місця байдужості! Чудова гра акторів (Ю. Яценко та Л. Паріс) доповнюється професійністю композитора М. Денисенко, віртуозністю піаніста Д. Півненко та відмінною сценографією С. Висоцького, створюючи чудовий спектакль, який торкнеться найпотаємніших куточків душі.

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 600 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Холодне серце 28 липня 11:00, Сб Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 40 грн. Холодне серце Вже не хочу 28 липня Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Вид з мосту Вид з мосту 1 Подія Вид з мосту 24.07 - 24.07.2018 Сімейна вечеря Сімейна вечеря 1 Подія Сімейна вечеря 27.07 - 27.07.2018