Дон Кіхот

17 березня 2018, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дон Кіхот"?

1. Легендарний сюжет світової літератури відкриється в новому світлі.
2. Сучасна постановка музичного пластичного театру - подорож в незвіданий світ.
3. Дон Кіхот - образ, який ніколи не втратить актуальності.

17 березня в Центральному будинку офіцерів ЗСУ - унікальний проект Ольги Семешкіної «Дон Кіхот» ballet of light! Спробуйте розгадати таємницю душі Дон Кіхота, полоненого власною мрією.

Ballet of light - це втілення сенсації і експерименту, тандем сучасної хореографії та незвичайною партитури світла. Це - смілива і несподівана спроба розгадати душу, зрозуміти наміри і нарешті зрозуміти мотиви лицаря-дивака, що вважалися великим романтиком.

Вам належить побачити унікальний проект ballet of light за участю талановитих молодих акторів. Це - багатовимірний жанр, в якому світло і рух знаходяться у взаємній залежності. Тут сучасний Людина, як колись Дон Кіхот, йде до світлої мрії, крізь пил часів.

Новий «Дон Кіхот» - це вистава-сповідь, повний метафоричності. У цій подорожі Росинант - ім'я вірної подруги лицаря. Так нам демонструють, що у Долі - жіноче обличчя і серце. А шлях на край світу - дорога в пошуках справжньої любові.

Ольга Семьошкіна відома по участі в таких рейтингових проектах як «Танці з зірками», «Танцюють всі!» Та інших. А вас чекає яскрава гамма емоцій і вражень.

Приходьте!