Достукатися до небес

17 червня 2018, Нд. 16:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Достукатися до небес у Києві - фото №1 picture
Достукатися до небес у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на перегляд фільму " Достукатися до небес"?

1. 2 головні премії Німецької кіноакадемії
2. Неповторний Тіль Швайгер
3. Фільм про прості та найважливіші речі: свободу, мрії та життя

Запрошуємо на перегляд шедевру німецького кіномистецтва "Достукатися до небес".

Мартін і Руді знайомляться в лікарні, де лікарі оголошують, що їм недовго залишилося. Під знайдену пляшку текіли Мартін дізнається, що Руді ніколи не був на морі, і вони відправляються в свою останню подорож, щоб виправити прикрий промах.

Це велика трагікомедія з чарівними героями про найважливіші речі. Про те, що життя нічого не варте без мрії. І якщо не їхати до моря, під пісню Боба Ділана не барабанити в двері небес, вимагаючи своє, не шукати попутників, то залишаються лише безглузді комедійні епізоди.

Схожі події

Muse. Drones World Tour 12 липня 21:00, Чт Muse. Drones World Tour Кінотеатр Україна (Червоний зал), Київ від 70 грн. Muse. Drones World Tour Вже не хочу 12 липня Muse. Drones World Tour Кінотеатр Україна (Червоний зал) Придбати Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро 18 липня 20:00, Ср Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро Кінотеатр Україна (Синій зал), Київ від 80 грн. Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро Вже не хочу 18 липня Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро Кінотеатр Україна (Синій зал) Придбати Ніч французьких кіноновинок 30 червня 22:30, Сб Ніч французьких кіноновинок Кінопанорама, Київ від 120 грн. Ніч французьких кіноновинок Вже не хочу 30 червня Ніч французьких кіноновинок Кінопанорама Придбати Німі ночі. повернення Німі ночі. повернення 4 Події Німі ночі. повернення 28.06 - 30.06.2018