4 березня 2018, Нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Про подiю

4 березня в столичному клубі Atlas - адепти фолк-метал зі Швейцарії, група Eluveitie!

До Києва круті музиканти привезуть свій новий, сьомий за рахунком, альбом Evocation II - Pantheon, який повинен вийти в серпні і стане довгоочікуваним продовженням акустичного концептуального альбому Evocation I: The Arcane Dominion (2009).

Нагадаємо, що шостий повноформатний альбом Origins завоював 1-ше місце в національному чарті; 6-те - в німецькому і 13-те - в UK Rock & Metal Albums. А в переддень виходу нового альбому група випустила крутий цифровий сингл - Epona.

Ще в січні на сторінці Eluveitie з'явилася інформація про те, що хлопці надовго засіли в студії та активно працюють над записом нової платівки. Робота над Evocation II проходила нелегко, на тлі зміни складу Eluveitie. Але впевнені, все буде більш ніж потужно. І вже з нетерпінням чекаємо новинок і найбільш «гарячих» хітів колективу.


Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати