Enter Shikari

Рок
20 травня 2017, Сб. 20:00
Sentrum Київ, Вул. Шота Руставелі, 11
800 - 1800 грн.
800 - 1800 грн.

Про подiю

20 травня у столичному клубі «Sentrum» відбудеться головна музична подія цієї весни – масштабний концерт культового британського гурту «Enter Shikari»! Разом з українськими шанувальниками англійські гості відсвяткують ювілей свого першого і найбільш значущого альбому «Take to the Skies», котрий вийшов у березні 2007-го. Калейдоскоп кращих пісень, відчуття драйву і яскравих емоцій гарантовані!    

 

Придбати квитки>

 

На початку «нульових» четверо юних британців зібралися разом, щоб промовити нове слово у світовій музиці. Після багатьох експериментів хлопці народили музичний напрямок «транскор» – своєрідний підвид пост-хардкору, синтезований в електронний драм-н-бейс, транс і дабстеп. Отриманий у результаті коктейль підкорив публіку своїм супермодним звучанням. Гурт стрімко набув популярності, перетворившись в один з найбільш затребуваних у Великій Британії.  

 

І лише через чотири роки світ почув повну версію відомих хітів, що увійшли до дебютної платівки «Take to the Skies». В британських чартах альбом одразу потрапив до п’ятірки лідерів.