Єврейська шапочка (КХАТ)

23 червня 2018, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Єврейська шапочка" від театру КХАТ?

1. Побувати на прем'єрі талановитого столичного театру.
2. Посміятися від душі.
3. Насолодитися твором сучасного українського драматурга.

Увага всім театралам! 23 червня в Будинку актора вас чекає допрем'єрний показ постановки КХАТ "Єврейська шапочка"! Бути обов'язково!

Класичний художній альтернативний театр - дійсно унікальне явище. Ця дивовижна трупа представляє собою театр, який не має на сьогоднішній день аналогів в Україні.

Постановки КХАТ очищує дією, якоїсь сповідальністю і максимальною віддачею на межі неможливого. За словами засновників театру, їхні вистави дають таку кількість енергії глядачам, щоб вони були здатні щось змінити в собі на краще. Вас чекають талановиті актори європейського рівня і бездоганна робота всієї команди.

23 червня напередодні закриття сезону КХАТ приготував допрем'єрний показ своєї нової постановки під інтригуючою назвою "Єврейська шапочка". Жанр вистави - комедія з життя акторів. Режисерували постановку відразу два видатних режисера - Катаріна Синчилло і Віктор Кошель. Вони задіяні і як актори. Також ролі виконують Валерій Різдвяний, Янчук Степан, Лозина Тетяна та інші.

В основі комедії - п'єса українського драматурга Олександра Карабчиївський. Письменник народився в 1959 році в Києві, закінчив Літературний інститут, працював в різних ЗМІ. Відомий читача своїми глибокими і цікавими творами. Отже, всіх поціновувачів справжнього мистецтва чекаємо 23 червня в Будинку актора!

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Холодне серце 28 липня 11:00, Сб Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 40 грн. Холодне серце Вже не хочу 28 липня Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Vivat Ballet Vivat Ballet 3 Події Vivat Ballet 27.07 - 29.07.2018 Олександр Стоянов і Катерина Кухар 26 липня 20:00, Чт Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 230 грн. Олександр Стоянов і Катерина Кухар Вже не хочу 26 липня Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати