18 липня 2018, Ср. 23:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Feder?

1. Почути улюблені сети deep house, в тому числі Lordly.
2. Танцювати, танцювати і ще раз танцювати на березі моря.
3. Дізнатися, що таке справжня вечірка Electronic Dance Music.

18 липня в нічному клубі Ibiza не пропусти виступ Feder! На березі Чорного моря французький діджей відіграє для всіх просто мегагарячий сет!

Feder, він же Хедрін Федеріконі, - французький діджей і музичний продюсер. Став відомий в 2014 році завдяки крутому реміксу на пісню Родрігеса Can not Get Away. Після цього він уклав договір з лейблом Atlantic Records. Сингл Goodbye (за участю Lyse) у Франції посів 1-ше місце з продажу і знаходився на 4-му місці в чарті більше 6-ти тижнів! Крім цього, трек бив рекорди в iTunes Бельгії, Італії, Угорщини, Швейцарії, Чехії, Туреччини, Росії, Греції, Німеччини, Данії, Іспанії, Нідерландах, Австрії.

Feder став переможцем в номінації "Кращий новий французький діджей", а через рік був нагороджений премією NRJ DJ Awards. На сьогоднішній день дискографія діджея включає 6 позицій: 2015 рік - Goodbye (за участю Lyse) і Blind (за участю Emmi), 2016 рік - Lordly (спільно з Alex Aiono) 2017 рік - Back for More (за участю Daecolm), Private Dancer (спільно з Julian Perretta) і Breathe.

Приходьте, щоб танцювати під deep house сети від Feder всю ніч!