Нейромонах Феофан

28 квітня 2018, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

Нейромонах Феофан у Києві - фото №1 Нейромонах Феофан у Києві
Нейромонах Феофан у Києві - фото №2 Нейромонах Феофан у Києві афіша
Нейромонах Феофан у Києві - фото №3 Нейромонах Феофан у Києві квитки
Нейромонах Феофан у Києві - фото №4 Нейромонах Феофан у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Нейромонаха Феофана?

1. Відчути "ядрёность"
2. Потанцювати і притоптати
3. Почути, як співає ведмідь

Зовсім скоро зустрічайте в своєму місті! Справжнісінький билинний персонаж, який грає крутий drum'n'bass - Нейромонах Феофан! Разом з діджеєм Никодимом і харизматичним бурим Ведмедем молодець представить нову програму «Ядрёность - образ жизни».

Майже 9 років Феофан зберігає абсолютне інкогніто і навіть найвірніші фанати не уявляють, хто ховається під капюшоном! Та й яка різниця, якщо Нейромонах не перестає дивувати нереальним сплетінням староруських славянізмів і динамічного драма. Кожен виступ Феофана - справжнє російське гуляння з артистами, одягненими в косоворотки, сарафани та онучі.

Слава спіткала Нейромонаха після виходу в 2015 дебютного альбому «В душі драм, в серці світла Русь», ідея якого, за чутками, народилася під час прогулянки в лісі. Відзначимо, що альбом відразу потрапив в десятку ITunes. А участь в фестивалях «Нашестя», Kubana, «Дикая Мята», «Былинный Берег» тільки додало фанатів.

Чіткі ритми, потужний драм, невигадливі і зрозумілі на підсвідомому рівні тексти - нереальний мікс староруської історії і сучасності, який так подобається слухачеві.

Приходьте на концерт Феофана! Отримайте заряд споконвічної російської енергії під гучні хіти «Топити за Феофана», «Притоптати», «Хата ходить ходуном» та інші!

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати