Нейромонах Феофан

Концерти Electronic Dance Music
28 квітня 2018, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
399 - 899 грн.
399 - 899 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Нейромонаха Феофана?

1. Відчути "ядрёность"
2. Потанцювати і притоптати
3. Почути, як співає ведмідь

Зовсім скоро зустрічайте в своєму місті! Справжнісінький билинний персонаж, який грає крутий drum'n'bass - Нейромонах Феофан! Разом з діджеєм Никодимом і харизматичним бурим Ведмедем молодець представить нову програму «Ядрёность - образ жизни».

Майже 9 років Феофан зберігає абсолютне інкогніто і навіть найвірніші фанати не уявляють, хто ховається під капюшоном! Та й яка різниця, якщо Нейромонах не перестає дивувати нереальним сплетінням староруських славянізмів і динамічного драма. Кожен виступ Феофана - справжнє російське гуляння з артистами, одягненими в косоворотки, сарафани та онучі.

Слава спіткала Нейромонаха після виходу в 2015 дебютного альбому «В душі драм, в серці світла Русь», ідея якого, за чутками, народилася під час прогулянки в лісі. Відзначимо, що альбом відразу потрапив в десятку ITunes. А участь в фестивалях «Нашестя», Kubana, «Дикая Мята», «Былинный Берег» тільки додало фанатів.

Чіткі ритми, потужний драм, невигадливі і зрозумілі на підсвідомому рівні тексти - нереальний мікс староруської історії і сучасності, який так подобається слухачеві.

Приходьте на концерт Феофана! Отримайте заряд споконвічної російської енергії під гучні хіти «Топити за Феофана», «Притоптати», «Хата ходить ходуном» та інші!

Інші дати

Нейромонах Феофан

27 квітня 2018 20:00

Клуб Жара ,  Харків

Перейти до опису
350 - 450 грн.