Казковий фестиваль Remeslo

Фестивалі
16 - 17 грудня 2017 11:00
2000 грн.
2000 грн.

Галерея

Про подiю

КАЗКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ REMESLO – це унікальна розважально-пізнавальна платформа. Це нова історія, новий погляд на святкову галузь, що поєднує індустрію подарунків, організацію івентів та розваг.

Напередодні Різдвяних та новорічних свят Казковий фестиваль REMESLO – це чудове місце, де сконцентровані найнеймовірніші ідеї для святкових подарунків та розваг і де кожен чудово та з користю проведе свій час, отримає позитивні емоції, дізнається про індустрію подарунків, знайде все, що необхідно для організації свого свята.

ДЛЯ КОГО МИ ОРГАНІЗУВАЛИ НАШ ЗАХІД?

• Для тих, хто виробляє та продає найкрутіші речі та найнеочікуваніші ідеї подарунків. Це можуть бути традиційні подарунки, а саме: книги, предмети інтер’єру та декору, посуд, білизна, прикраси, ювелірні вироби, косметичні засоби; подарункові сертифікати, подарункові картки у фітнес-центри та спортивні зали, салони краси; подарункові страхові пакети; квартири, авто чи подорожі в подарунок тощо.
Для гостей, хто шукає найкращі подарунки до свят своїм рідним та близьким, колегам чи босу… і взагалі - будь-кому. Завітавши на наш фестиваль, вони будуть приємно вражені Вашими пропозиціями.
• Для івент-агенцій, компаній, що організовують урочисті заходи або надають найкращі послуги для створення назабутнього свята. Тих, хто створює чудовий кейтеринг чи представляє компанію, що забезпечує обслуговування святкових подій; хто одягає, створює імідж, надає реквізит та декорує приміщення. Ви – співак, артист або ж танцювальний колектив, який прагне визнання та бажає знайти постійну роботу до душі? – Тоді Вам усім слід продемонструвати свої можливості на Казковому фестивалі REMESLO!
Тому що всі, хто потребує нових ідей для організації свого свята (Різдво, Новий рік, ювілей, день народження, весілля тощо), прийдуть за цим до нас.
• Обмежень за віком або сімейним станом немає, оскільки ми для кожного приготували щось особливе. На гостей чекатиме дводенна змістовна програма заходів, творчі зустрічі з яскравими представниками індустрії, майстер-класи, лекції, тематична виставка товарів та послуг і розважальний концерт.
Наш фестиваль є ідеальним місцем для тих, хто цінує свій час та звик з користю проводити своє дозвілля.

ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ