13 червня 2018, Ср. 19:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 1290 грн.
від 1290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Franz Ferdinand?

1. Послухати хороший рок із нотками інді-стилю.
2. Першими почути нові пісні з альбому Always Ascending, який ось-ось з'явиться.
3. Особисто відчути вибухову енергію шотландських рокерів.

Поціновувачам якісного звуку і потужного, вдумливого року неймовірно пощастило - вибухові шотландці Franz Ferdinand готують грандіозний літній концерт! Приходьте на Арт-завод Платформа і отримайте власний заряд драйву!

Коли ми говоримо про Franz Ferdinand, то мова йде зовсім не про відомого герцога, а про п'ятірку хлопців, родом із Глазго, які, починаючи з 2002, роблять якісну музику. І виходить у них це досить успішно: станом на 2009 рік Franz Ferdinand вважається однією з кращих постпанк-рівайвл груп туманного Альбіону. Кілька Brit Awards, NME Awards і номінація на "Греммі" - ще кілька підтверджень цьому.

Alex Kapranos, Bob Hardy, Paul Thomson, Dino Bardot і Julian Corrie встигли гарненько поекспериментувати з різними стилями і жанрами, серед яких інді, арт-рок, альтернативний рок, пост-панк і навіть денс-рок. Уже скоро творці таких хітів, як This Fire і Take Me Out відвідають нашу столицю, щоб показати слухачам, як повинна звучати хороша музика.

Вони виконають найулюбленіші хіти, і, як бонус, кілька нових композицій, які зовсім скоро об'єднаються в новий альбом. Поспішайте за квиточками - від охочих послухати Franz Ferdinand немає відбою!