FuckUp Nights Resto Kyiv Vol. XIII

Семінари і тренінги Бізнес
26 січня 2018, Пт. 19:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
700 - 1500 грн.
700 - 1500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто відвідати FuckUp Nights Kyiv Vol. XIII?

1. Success stories - чудовий засіб мотивації.
2. «FuckUp Nights Resto» - популярний світовий формат, вперше інтегрований в ресторанну індустрію
3. Розвивайте свій бізнес навчаючись на чужих помилках

Подія, на яку ви чекали!

FuckUp Nights Kyiv Vol. XIII - 26 січня в столичному Fedoriv Hub.

Чудовий засіб мотивації - success stories. І в ресторанній сфері їх повнісінько: неймовірних, солодких і абсолютно божевільних. Кого-то чужі історії успіху змушують нарешті повірити в себе і піти вперед до своєї мети. Інші ж починають вважати, що успішні ресторатори - якісь супермени, які ніколи не помиляються. Але медаль без зворотного боку не буває. І успішні ресторатори, круті закладу і ресторанні проекти не завжди такі. Не варто думати, що вони не лажають.

Запрошуємо всіх укушених громадським харчуванням на "FuckUp Nights Resto", щоб вчитися на чужих помилках. До речі, після історії кожного спікера, йому можна задати питання.

Ми точно знаємо прописну істину: ніколи не помилятися - неможливо. А стверджувати зворотне - bullshit. Зробити свій січень 2018 яскравішим і цікавішим - легше простого! Тут публічно будуть ділитися історіями власних факапов і тим, як саме вони вплинули на бізнес і життя в цілому.

Приєднуйтесь до світового руху «FuckUp Nights»! Тут ресторатори відверто обговорюють свої дрібні промахи, періодичні провали і повні фіаско.