FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

13 квітня 2018, Пт. 19:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 649 грн.
від 649 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

1. Success stories - прекрасний засіб мотивації
2. «FuckUp Nights» - популярний світовий формат
3. Розвивайте свій бізнес навчаючись на чужих помилках


Подія, на яку ви так чекали! FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI в столичному Fedoriv Hub.

Невдача, промах, фіаско, провал, FUCK UP.

Прикладів невдалого старту і хворобливих падінь історія знає чимало. Мерилін Монро, Стівен Спілберг, Генрі Форд, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Білл Гейтс, Опра Уінфрі — помиляються і падають усі. В наші дні тренінгів по досягненню "успішного успіху" про помилки говорити не прийнято. Однак помилки здатні навчити нас більшого, ніж будь-які здобутки.

FuckUp Nights — це унікальний формат, який зосереджується виключно на негативному, щоб навчити позитивному. 10-тихвилинні спічі від героїв бізнесу та індустрій, які торували свій шлях до успіху через безліч невдач.

Якщо вагаєшся, щоб замахнутися на щось серйозне в своєму життя? Може не вийде? Можливо не варто і починати у нашій країні? Приходь в п'ятницю тринадцятого на FuсkUp Nights Kyiv Vol.XVI у Fedoriv Hub. Нашим спікерам чорна кішка не раз перебігала дорогу і їм уже не страшні ні забобони, ні труднощі.

Цього разу ви почуєте історії поразок без яких не було б перемог від таких крутих спікерів:
– Даша Зарівна, CEO платформи Charitum, співзасновник Elevate Conference
– Яна Іванова, виконавчий директор FM Group
– Анна Вовк, співзасновник КАМА
– Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу ЮФ "Астерс"
– Іван Крутоус, виконавчий директор відеопродакшену NO STARS
– Володимир Дантес, телеведучий тревел-шоу «Еда, я люблю тебя!»
– Кирило Сміян, власник кондитерськіх "Сміян".

Для того, щоб не нафакапити і точно потрапити на івент – не зволікай і купуй квиток.

Схожі події

Дмитрий Гордон 13 серпня 19:00, Пн Дмитрий Гордон Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 200 грн. Дмитрий Гордон Вже не хочу 13 серпня Дмитрий Гордон Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності 28 вересня 19:00, Пт Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Концерт хол Одеса, Одеса від 490 грн. Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Вже не хочу 28 вересня Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Концерт хол Одеса Придбати Mukaiji 28 липня 18:00, Сб Mukaiji Центр Новый Век, Київ Немає квитків Mukaiji Вже не хочу 28 липня Mukaiji Центр Новый Век Придбати Jazz Do IT 16 серпня 10:00, Чт Jazz Do IT База відпочинку "Чайка", Чорноморськ від 3930 грн. Jazz Do IT Вже не хочу 16 серпня Jazz Do IT База відпочинку "Чайка" Придбати