25 травня 2018, Пт. 22:00
Forsage Dance Club Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Gabriel & Dresden?

1. Легендарні електронні музиканти, мультиплатиновий дует з США - Gabriel & Dresden виступить в Києві в рамках світового туру з презентацією нового альбому.
2. Gabriel & Dresden двічі виграли премію IDMA Winter Music Conference в номінації «Кращий американський ді-джей» і неодноразово потрапляли в Top-100 рейтингу кращих ді-джеїв планети DJ Mag.
3. Неймовірна атмосфера трансової вечірки завдяки топ-звуку Funktion One і світловим спецефектам.

У п'ятницю 25-го травня в рамках світового туру з презентацією нового альбому в клубі Форсаж виступлять легендарні електронні музиканти, мультиплатиновий дует з США - Gabriel & Dresden.

Gabriel & Dresden - проект американських діджеїв і продюсерів Джоша Габріеля і Дейва Дрездена з Сан-Франциско. Вони співпрацювали з 2001 по 2008 рік, потім після паузи знову об'єдналися в 2011-му році і створили безліч хітових пісень і реміксів, деякі з яких стали класикою електронної танцювальної музики.

Gabriel & Dresden написали понад 50 реміксів як для зірок поп- і рок-музики (Annie Lennox, Coldplay, Dave Gahan, Nelly Furtado і навіть композицію Britney Spears vs. Madonna), так і для представників клубної сцени (Way Out West, Paul Oakenfold , Tiësto, Above & Beyond, Nalin & Kane, Groove Armada і багатьох інших). Вони випустили 4 CD-релізи: мікс-альбом Bloom; дебютний альбом "Gabriel & Dresden", що включив в себе довгограючий суперхіт "Tracking Treasure Down"; компіляцію "Toolroom Knights", а також змікшували офіційний саунд-трек серіалу "Частини тіла" ( "Nip / Tuck"). Два їхні сайд-проекти Andain (разом з вокалісткою Mavie Marcos і гітаристом David Penner) і Motorcycle (спільно з популярною вокалісткою JES) підкорили своїми роботами "Beautiful Things" і "As The Rush Comes" вершини хіт-парадів всього світу. Крім цього, хлопці об'їхали весь світ зі своїми dj-сетами, які більш ніж на 2/3 складаються їх власних робіт.

Gabriel & Dresden двічі виграли премію IDMA Winter Music Conference в номінації «Кращий американський ді-джей» і неодноразово потрапляли в Top-100 рейтингу кращих ді-джеїв планети DJ Mag.