18 квітня 2018, Ср. 20:00
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Галерея

Ghostemane у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ghostemane?

1. Почути ядерну суміш хіп-хопу і металу.
2. Поринути в містичну, похмуру, по-своєму заряджаючу атмосферу.
3. Влаштувати слем під потужні біти.

18 квітня поспішай у клуб Closer на концерт ексцентричного й агресивного Ghostemane. Потужного слему під важкі треки не оминути!

Будь Eric Ghoste (або Ghostemane) лідером авторитетної death metal групи, його, м'яко кажучи, не надто милий образ відмінно б поєднувався з жанром. Але все ж якась невідома сила переманила хлопця зі світу гроулінга в стихію хіп-хопу. Зовнішній вигляд Ghostemane привертає до артиста увагу не тільки фанатів, але і людей, далеких від хіп-хопу. І це зрозуміло: татуювання по всьому тілу, зачіска персонажа улюбленої відеоігри. З Eminem точно не сплутати.

І впливом культурних маркерів R'n'B навіть не пахне, на щастя. До того ж, зовнішність Ghostemane цілком і повністю відповідає агресивній манері його читання. Кожен концерт активного хіп-хопера супроводжується нищівним слемом, який захоплює не тільки зал, а й сцену. Після старту в 2014 репер представив шанувальникам уже більше 15 релізів. І кількість нітрохи не впливає на якість матеріалу. Треки стають все більш важкими. Змінюється і стиль виконання. Проте міцне слівце присутнє в роботах усіх періодів. Так Ghostemane бореться з життєвими проблемами: надихається негативом.

Приходьте побороти їх і ви! Побачимося!

Схожі події

Atlas Weekend 2018 03 липня 14:00, Вт Atlas Weekend 2018 ВДНГ, Київ від 350 грн. Atlas Weekend 2018 Вже не хочу 03 липня Atlas Weekend 2018 ВДНГ Придбати Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти 22 червня 19:00, Пт Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof, Київ від 300 грн. Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Вже не хочу 22 червня Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ від 1149 грн. Imagine Dragons Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати