Gogol.love.ua

24 березня 2018, Сб. 17:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Gogol.love.ua у Києві - фото №1 Gogol.love.ua у Києві
Gogol.love.ua у Києві - фото №2 Gogol.love.ua у Києві афіша
Gogol.love.ua у Києві - фото №3 Gogol.love.ua у Києві квитки
Gogol.love.ua у Києві - фото №4 Gogol.love.ua у Києві на concert.ua
Gogol.love.ua у Києві - фото №5 Gogol.love.ua у Києві фото
Gogol.love.ua у Києві - фото №6 Gogol.love.ua у Києві піти
Gogol.love.ua у Києві - фото №7 Gogol.love.ua у Києві дивитись
Gogol.love.ua у Києві - фото №8 Gogol.love.ua у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Gogol.love.ua?

1. Свіжа постановка театру FantaziaNew здатна здивувати будь-кого!
2. Калейдоскоп найкращих творів великого класика.
3. Фантастична музика Мар'яни Головко, Vivienne Mort, Світлани Малюги та інших.

Давно не доводилося подивитися гідну і, головне, незаяложену постановку за мотивами творчості незабутнього Миколи Васильовича? Вам надзвичайно пощастило! 24 березня в МЦКМ ПУ (Жовтневому палаці) театральна група FantaziaNew представить власний оригінальний погляд на твори М. Гоголя, який вам точно припаде до смаку!

Gogol.love.ua - це не просто ще один спектакль, який на свій лад переказує сюжет повісті письменника. Молоді артисти під керівництвом режисера Тетяни Погребняк створили справжній шедевр драматургії, який, напевно, припав би до душі і самому Миколі Васильовичу.

Постановка представляє собою яскравий калейдоскоп найкращих творів письменника, серед яких «Сорочинський ярмарок», «Травнева ніч або утоплена», «Ніч перед Різдвом» та інші. Тексти класика оживають під музику Світлани Малюги, Мар'яни Головко, Vivienne Mort і «Квітки Цісик». У результаті ви зможете насолодитися чудовим спектаклем: повним музики, веселощів, ентузіазму і навіть пустощів.

Не пропустіть!

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Михайло Жванецький 21 жовтня 19:00, Нд Михайло Жванецький Театр музкомедии, Одеса від 600 грн. Михайло Жванецький Вже не хочу 21 жовтня Михайло Жванецький Театр музкомедии Придбати