Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина

13 січня 2018, Сб. 11:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина у Києві - фото №1 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина у Києві - фото №2 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина у Києві - фото №3 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина у Києві - фото №4 picture
Неймовірні пригоди Дракоші + Космічна Вікторина у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Неймовірний проект «Наука, яка оживає»

Вперше в Україні - унікальне поєднання найсучасніших проекційних технологій сферичного кіно і одного з найбільших класичних музейних просторів!

Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360 спільно з Національним науково-природничим музеєм НАН України презентує новий інноваційний проект: «Наука, яка оживає».

Пізнавати навколишній світ ще ніколи не було так цікаво!

Ви не тільки дізнаєтеся таємниці виникнення життя на Землі, будови і розвитку тваринного і рослинного світів завдяки цікавим експозиційним матеріалами і змістовним екскурсіям, а й закріпите знання за допомогою спеціально підібраного візуального ряду на куполі сферичного кінотеатру.

Прогулянки з динозаврами та іншими древніми істотами, подорожі в часі і просторі, споглядання творіння Всесвіту, все це гармонійно доповнює унікальний простір Науково-природничого музею.


Схожі події

Ніч фільмів Стенлі Кубрика 04 серпня 22:30, Сб Ніч фільмів Стенлі Кубрика Кінопанорама, Київ від 120 грн. Ніч фільмів Стенлі Кубрика Вже не хочу 04 серпня Ніч фільмів Стенлі Кубрика Кінопанорама Придбати Linoleum 2018 06 вересня 12:00, Чт Linoleum 2018 Izone, Київ від 250 грн. Linoleum 2018 Вже не хочу 06 вересня Linoleum 2018 Izone Придбати