HR практикум: людський ресурс як основа відмінного сервісу

20 - 21 квітня 2018 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Ваш бізнес продовжує рости вгору і у вас з'явилися цілком передбачувані проблеми: нестача персоналу, нерозуміння того, що відбувається в колективі, і як усім цим керувати. 20-21 квітня в Fedoriv Hub пройде дводенний практикум "Людський ресурс як основа відмінного сервісу", який допоможе вести бізнес не інтуїтивно, а виробити власну систему.

Вам потрібен цей практикум, якщо ви згодні з більшістю тверджень:
• Ви керуєте колективом від 5 до 350 чоловік;
• Ваші співробітники не відповідають уявленням про ідеальну команду;
• Ви втратили віру у свій персонал - вас все доводиться робити самому;
• Для наступного етапу розвитку вам необхідні знання та інструменти з управління персоналом. Хоча б для того, щоб контролювати рішення і дії вашого HR-а;
• Ви хочете отримати відповідь на запитання: «Як утримати баланс між турботою і ризиком втратити контроль над персоналом?»

Практикум проведе бізнес тренер, фахівець побудови сервісу для різних організацій, сертифікований тренер SQI, учасник навчальних проектів компанії ZAPPOS, тренер мережі 5* готелів InterContiental Hotel Groups — Тетяна Петруха. Вона зібрала кращі кейси з управління персоналом ZAPPOaS, InterContinental, Facebook, Disney та адаптувала їх до української реальності.

У перший день Тетяна розповість про те, чому настільки важливі знання про Human Resource для розвитку бізнесу і що таке HR бренд. На другий день розберемо основні проблеми та розробимо систему в зонах: найм, адаптація, навчання, комунікація, звільнення.

Схожі події

Дмитрий Гордон 13 серпня 19:00, Пн Дмитрий Гордон Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 200 грн. Дмитрий Гордон Вже не хочу 13 серпня Дмитрий Гордон Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності 28 вересня 19:00, Пт Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Концерт хол Одеса, Одеса від 490 грн. Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Вже не хочу 28 вересня Майстер-клас Наталії Холоденко Уроки нескромності Концерт хол Одеса Придбати Mukaiji 28 липня 18:00, Сб Mukaiji Центр Новый Век, Київ Немає квитків Mukaiji Вже не хочу 28 липня Mukaiji Центр Новый Век Придбати Jazz Do IT 16 серпня 10:00, Чт Jazz Do IT База відпочинку "Чайка", Чорноморськ від 3930 грн. Jazz Do IT Вже не хочу 16 серпня Jazz Do IT База відпочинку "Чайка" Придбати