Hurts

Концерти Поп Інді Електро-поп
23 листопада 2017, Чт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
2490 - 5499 грн.
2490 - 5499 грн.

Галерея

Про подiю

Неймовірно! 23 листопада HURTS виступлять у київській Stereo Plaza в рамках масштабного туру на підтримку нового альбому «Desire»!

Британські романтики і аристократи Hurts анонсували концерт в Києві восени 2017. Тео і Адам приїдуть в Україну зі своєю новою, четвертою за рахунком, платівкою "Desire", реліз якої відбудеться в цьому році.

Першим синглом альбому став "Beautiful Ones", кліп на який музиканти знімали в Києві. У ролику піднімаються теми ненависті, любові, жорстокості і краси.

Hurts - це стиль в кожній деталі, це магія сучасної британської поп-музики. Їх треки в топах світових музичних чартів, вони грають на найбільш значущих фестивалях, отримали десятки музичних премій, географія концертних турів групи безмежна.

Вишукане і потужне концертне шоу, вокал, аристократична британська стриманість і магнетизм вокаліста Тео, в симбіозі змусять вас кожну секунду концерту стежити за його диханням, поглядом, рухом пальців або поворотом голови. І співати вголос, закарбувати цей момент в пам'яті і назавжди забрати з собою незабутні, особливі емоції, які дарують Hurts. Британці вже кілька разів виступали в Києві і кожна зустріч з ними - аншлаг! На цей раз буде так само і навіть краще. Розкажи про крутий новини друзям і готуйся до неймовірного шоу від Hurts!

Якщо ти ще жодного разу не був на концерті Хьортс в Києві - це твій шанс! Вони нереально круті - талановиті, харизматичні і душевні. Глибокий вокал, меланхолійна атмосфера, віра в те, що щоб не сталося, потрібно "never give up in such a wonderful life". Гіпнотичні Hurts занурять вас в свою музику з головою. І якщо одне з ваших заповітних "Desire" стати частиною цього дійства, не відкладайте на потім!

Початок концерту: 19.00
Відкриття дверей: 18.00
Ранній вхід: 17.30