Ігор Завадський

Концерти Класика
24 березня 2018, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
50 - 250 грн.
50 - 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ігоря Завадського?

1. Сольник кращого віртуоза-акордеоніста України.
2. Нові хіти у виконанні автора.
3. Такого акордеона ви ще не чули!

Запрошуємо до київського Будинку Актора на приголомшливий концерт найталановитішого акордеоніста-віртуоза Ігоря Завадського.

Не ігноруйте цю подію - аналогічних просто не передбачається! Ігор Завадський підкорив не тільки рідну країну, а й зарубіжжя, встигнувши подарувати свою неймовірну музику багатьом країнам світу: Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Німеччині, Австрії, Словенії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Ісландії, Казахстану, Швейцарії, США, Канаді, Ірландії та іншим.

1400 сольників, 92 міста України та десятки країн, в яких він виступав, - усього лише суха статистика. Вся «сіль» - у його неймовірно емоційному і абсолютно віртуозному виконанні, умінні відчути інструмент! Не дарма Ігор - володар «Золотої медалі», трьох вищих призів «Золотої ліри» (єдиний у світі!) і потрапив у Книгу рекордів Гіннеса.

Спадщина акордеоніста сьогодні становить 12 альбомів і 19 СD. З осені 2003 року музикант щомісяця виступає в Будинку актора, таким чином новий концерт стане вже 119-м! У програмі концерту звучатимуть найулюбленіші хіти в авторській обробці Завадського, серед яких «Пори року» А. Вівальді, «Лускунчик» П. Чайковського, «Лібертанго» А. П'яццолли, а також вальси, танго, і навіть саундтреки з фільмів. Не пропустіть!

Інші дати