Ігри вовків бальзаківського віку

18 травня 2018, Пт. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Ігри вовків бальзаківського віку у Києві - фото №1 picture
Ігри вовків бальзаківського віку у Києві - фото №2 picture
Ігри вовків бальзаківського віку у Києві - фото №3 picture
Ігри вовків бальзаківського віку у Києві - фото №4 picture

Про подiю

НЦТМ ім. Леся Курбаса, Київський театр "МІСТ"

"ІГРИ ВОВКІВ БАЛЬЗАКІВСЬКОГО ВІКУ"

за п'єсою "ОНОРЕ, А ДЕ БАЛЬЗАК?"
Олега Миколайчука, Неди Нежданої

Вистава презентує парадоксальний погляд на знакову постать літератури, чиє життя і творчість тісно пов’язані з Україною. Історія кохання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської стала легендою.

"Нерозгадана чужоземка", "кохана вовчиця", одне слово, фатальна жінка… Оригінальну версію кульмінації цього роману і презентує вистава.
Оноре де Бальзак поєднав у собі дивовижні контрасти - був романтиком і сатириком, мудрецем і блазнем. Діється в Україні, але вистава презентує ще й мультикультурне розмаїття Європи. Образ шагреневої шкіри втілюється у долі самого Бальзака, а здійснення бажань обертається трагіфарсом для кожного героя, які слідують вовчим законам у боротьбі за свою волю. Вони перетворюють світ у театр, документальність поєднується з фантазією, а трагічне відтінює гра та іронія.

Актори: Оксана Боса, Анастасія Губанова, Денис Щербак, Дмитро Левенко.


Інші дати

Схожі події

Джульєта і Ромео Джульєта і Ромео 5 Подiй Джульєта і Ромео 29.05 - 21.07.2018 Кіно для дорослих 07 червня 19:30, Чт Кіно для дорослих Кінопанорама, Київ від 110 грн. Кіно для дорослих Вже не хочу 07 червня Кіно для дорослих Кінопанорама Придбати Загадкове нічне вбивство собаки Загадкове нічне вбивство собаки 5 Подiй Загадкове нічне вбивство собаки 2.06 - 23.07.2018 Ромео і Джульєтта 03 червня 18:30, Нд Ромео і Джульєтта Театр музкомедии, Одеса від 30 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 03 червня Ромео і Джульєтта Театр музкомедии Придбати