Ілюзії

Театр
10 грудня 2017, Нд. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, Вул. Михайла Грушевського, 30/1
100 - 550 грн.
100 - 550 грн.

Про подiю

Хіба можна сказати щось нове про любов? Ще й як. Приходьте на спектакль "Ілюзії" - і всі ваші звичні уявлення залишаться в минулому.

Цйе спектакль - прониклива розмова про найважливіше в житті кожної людини - про любов. Сферу, де немає правил і чітких формулювань. Ілюзії - небезпечні, але неминучі. Як розібратися чи це справжня любов або просто звичка? А що таке насправді довіра? Як зрозуміти іншого і самого себе?

Вистава "Ілюзії" занурює глядачів у вир яскравих емоцій і оголених почуттів, де звичні та зручні уявлення про все у вашому житті будуть зметені і перевернуті з ніг на голову.

Чотири актори на сцені поділяться поетичною, світлою і одночасно пронизливою історією двох одружених пар. У простій розмові про любов, довіру, дружбу з'ясується істина про світ. Той світ, де ні на що і ні на кого не можна покластися.

Той світі, який при найлегшому дотику може розсипатися на крихітні уламки. І ось абсолютно все, що ще зовсім недавно здавалося непорушним і таким очевидним, стає ілюзорним і ефімерним.

П'єса була написана для одного з європейських театрів і з успіхом ставиться на багатьох закордонних сценах. Вистава вимагає від аудиторії певної сміливості, щоб через занурення в низку подій позбутися ілюзорності уявлень. А може і вибрати нарешті справжню реальність.

Солодкі жахи взаємин героїв і страхітлива романтика, несподівані скелети в шафі і вітрини ідеального сімейного життя. Заплутаний клубок, розплутати який може тільки любов.