Імперія ангелів

Театр
22 грудня 2017, Пт. 20:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
150 - 350 грн.
150 - 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Напевно, кожен з нас вірить в те, що його охороняють вищі сили - персональний ангел-охоронець, який зробить все можливе (і неможливе!), щоб у важку хвилину врятувати підопічного. Але чи легко бути ангелом-охоронцем? Які труднощі чекають на ангела-новачка? Відповіді ти зможеш дізнатися, відвідавши прем'єру вистави «Імперія ангелів» від театру «Візаві».

В основі вистави - популярний бестселер Б. Вербера, який називають не інакше як «одою життя». «Імперія ангелів» вже перевищила тираж в 10 мільйонів книг і продовжує буквально змітатися з полиць магазинів. Поставити подібну книгу на сцені - великий ризик, на який зважився Євген Морозов зі своїм театром «Візаві». За 25 років роботи театр виробив власний почерк, для якого характерний оригінальний стиль, високий смак і вдала інтерпретація сюжету.

Головному герою - в минулому звичайному хлопцеві - судилося потрапити на небеса, де для нього знайшлася робота: стати ангелом- охоронцем. Причому охороняти йому доведеться не одну людину, а цілих трьох і то не найспокійніших: вразливого і схильного до меланхолії француза-письменника, американку, майбутню «Міс Всесвіту» і російського вбивцю і безпритульного. У кожного свій непростий шлях на землі, і Ангелу доводиться докладати нелюдських зусиль і демонструвати воістину ангельське терпіння. У будь-якому випадку, життєві перипетії, в яких виявляться всі троє підопічних, стануть уроком не лише для них, але і для охоронця.