Ірина Федишин. Україна колядує

21 січня 2018, Нд. 20:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 280 грн.
від 280 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

1. Нове шоу, українські мелодії в сучасній обробці, масштабні декорації
2. Видовищні постановки номерів, над якими працюють кращі режисери країни
3. Це шоу, яке дасть вам заряд позитиву на весь рік!

Скоріше лови момент і бери квитки на концерт!

Ірина Федишин із головним різдвяним шоу країни "Україна колядує" та улюблені хіти.

Різдвяний концерт Ірини Федишин є без сумніву найкращим різдвяним шоу в Україні, яке подарує глядачам ніжні та запальні українські мелодії в сучасній обробці, святкові різдвяні дійства і шоу-номери. Окрім того, Ірина виконає також найулюбленіші пісні.

Шоу «Україна колядує» у Львівській опері збирає вже 8 років поспіль по 3 концерти в один день. Кожного року це нове шоу, масштабні декорації, яскраві постановки номерів.

Ірину Федишин вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі, а її пісні звучать чи не в кожному українському дому. Ірина Федишин – одна з найбільш гастролюючих співачок України. Виконавиця, яку на Західній Україні вже охрестили Примадонною. Кожен концерт Ірини – це справжє шоу з яскравими костюмами, неординарною сценографією, танцями, видовищними постановками номерів, над якими працюють кращі режисери країни. На рахунку співачки більше тисячі концертів. Пісні займають найвищі сходинки хіт-парадів країни. Понад 2 000 000 українців встановили пісні Ірини замість гудків на телефоні, а лічильник переглядів на офіційному YouTube-каналі налічує мільйони. Шість успішних альбомів, які розійшлися багатотисячними тиражами.

Співачка, проїхавшись туром зі Львова до Харкова, ще раз довела, що публіка надзвичайно любить її. Її шоу фахівці визнали одними з найкращих різдвяних проектів в Україні. Концертна програма, над якою працювали відразу кілька режисерів-постановників. У кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів пісень.

Співачка та її команда підготували для шанувальників масштабний різдвяний шоу-концерт «Україна колядує».

Різдвяна феєрія 2018 року, яка не забувається. Українське Різдво зі Львова.