3 серпня 2018, Пт. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 420 грн.
від 420 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jamala?

1. Учасниця численних пісенних конкурсів, переможниця «Євробачення» 2016 року - все це неперевершена Джамала.
2. Щоб закохатися в вокальні дані цієї виконавиці, достатньо кількох нот.
3. Квиток на Джамалу дасть слухачам можливість особисто насолодитися багатообіцяючим концертом. Публіці будуть представлені всі хіти і нові яскраві музичні композиції.

Концерт Джамали - це завжди чудова феєрія вокалу і чарівної музики.

Голос Джамали занурить вас в чарівний світ чуттєвих переживань. Кожен виступ співачки це неперевершене уявлення, а кожна композиція - дивовижна історія з глибоким змістом. Ви зможете насолодитися кращими піснями з джазовим забарвленням. Тембр голосу і складні переходи заворожують, проводячи крізь ліричні ноти. Ви побуваєте на незабутньому шоу, наповненому естетикою і витонченим смаком.

Як і кожен виступ виконавиці, літній концерт Джамали в Одесі обіцяє бути незабутнім, він в черговий раз підкреслить її харизму, а унікальна манера подачі та оригінальне виконання, змусять вас пережити широкий спектр емоцій. Джамала володіє лірико-драматичним сопрано, що вигідно виділяє дівчину серед інших українських і світових виконавців.

Випускниця НМАУ ім. П. І. Чайковського мріяла продовжити свою музичну кар'єру в Міланській Опері, але її творче життя склалося інакше. Джамала відома зачаровуючими експериментами з такими музичними напрямками як джаз зі східними нотками і соул, фолк, фанк, поп і електро, які змогли в повній мірі розкрити багатогранність її таланту. Також вона бере активну участь в оперних постановках і шоу.

Після виступу на популярному музичному конкурсі Нова хвиля, що пройшов у Юрмалі, в 2009 році, до дівчини прийшла не тільки українська популярність, вона змогла підкорити глядачів і журі, отримавши Гран-прі фестивалю. Сьогодні її ім'я відоме не тільки на пострадянському просторі, а й в усьому світі! Багато в чому це стало можливим завдяки Євробаченню 2016 року, в якому вона здобула перемогу, представляючи Україну, з піснею 1944. Неймовірне шоу, створене за допомогою чарівного голосу, музики і атмосфери, торкнулося серця мільйонів.

На рахунку талановитої виконавиці і автора творів, п'ять студійних альбомів і десятки пісень, які користуються шаленою популярністю. В її творчому арсеналі велика кількість престижних премій і нагород, яскраві кліпи і чудові виступи.

3 серпня в Зеленому театрі на великому сольному концерті Джамала дозволить насолодитися всім спектром своїх вокальних можливостей, різноманітністю композицій і подарує глядачам ціле море позитивних емоцій.