James Zabiela

Вечірки Electronic Dance Music
8 червня 2018, Пт. 23:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 649 грн.
від 649 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на шоу Джеймса Забієли?

1. Подивуватися інопланетній майстерності діджеїнгу.
2. Відчути денс-музику всім тілом.
3. Потанцювати так, ніби ніхто не дивиться. Тому що всі реально будуть дивитися на Джеймса.

Один із найбільш технічних діджеїв усіх часів, британець James Zabiela, продемонструє майстерність на майданчику з кращим концертним звуком у світі - столичному Bel Etage - 8 червня.

Якщо ви хоча б щось знаєте про електронну музику і слово "діджей" не асоціюється у вас з ведучим на радіо, ви точно знаєте, хто такий Джеймс Забієла. Так, це той самий вічно молодий геній і віртуоз діджеїнгу, який творить за пультом неймовірні дива! За рухами його рук неможливо встежити, як і дивитися за грою без подиву і дикого захвату. Він не просто зводить треки, Джеймс за пультом на очах у публіки створює щось нове, використовуючи 4 програвачі, ефектори та контролери.

Організатор вечірки, Денис Шматов (VIRUS Music):
"Забі" - герой декількох поколінь, яскравий представник рідкісного виду діджеїв, які за пультом по-справжньому працюють. Він отримує кайф від діджеїнгу і змушує стежити за кожним своїм рухом, а не тільки піднімає вгору руки і робить сердечка з долонь. Ми дуже раді, що в щільному графіку Джеймса знайшлася дата для Києва. Його виступи - це must! Рекомендую вечірку всім, хто любить діджеїнг як мистецтво. До того ж, Bel Etage - затишний майданчик, де діджей знаходиться дуже близько до публіки.

На майданчику Bel Etage встановлена краща у світі концертна звукова система - L-Acoustics. Іншої такої в Україні немає. Так що приходьте з друзями на першу WOW-вечірку в Bel Etage від VIRUS Music - дивуватися, ловити мурашки і танцювати до ранку.

Кількість квитків суворо обмежена. Вартість буде підвищуватись.

Початок о 23:00, закінчення о 06:00

Concert.ua
Ти Майже Там