Jan Blomqvist & Band (Live)

27 липня 2018, Пт. 22:00
Mantra Beach Club Одеса, Аркадія пляж , 15
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ Jan Blomqvist & Band (Live)?

1. Запалювати разом із відомим німецьким ді-джеєм і його групою.
2. Послухати улюблені композиції More (feat. Elena Pitoulis), Something Says, I Do not Think About You, Dark Noise, Drift (feat. Aparde), Dancing People Are Never Wrong (feat. The Bianca Story), Black Hole Nights та інші.
3. Побачити гуру електронної музики.

27 липня на вас чекає крута Electronic Dance Music вечірка! Jan Blomqvist приїде в Одесу зі своїм бендом!

Jan Blomqvist заслужив почесне звання "першовідкривача концертного виконання техно". Прості ритми неспішно переплітаються з мрійливим вокалом. Можете не сумніватися, що всі присутні в Mantra Beach Club будуть заряджені потужним запалом танцювальної енергії!

Цей талановитий артист грає драйвовий electro pop, туманний club soul і енергійний techno. На вечірці на вас чекає музика з характерним і безпосередньо глибоким відчуттям бас лінії. Нікого не залишить байдужим справжня електроніка, що ніби пронизує вас! Меланхолійний вокал, жива, чиста лірика, лондонські дощі Portishead і Radiohead, м'які, вкрадливі доповнення соулу, R'n'B, танго, приправлені аналоговим звучанням із 1990-х... Це поєднання повністю перенесе вас зі стін клубу далеко за океан.

Хочете потрапити до Мекки електроніки? Тоді вперед за квитками, щоб насолодитися живим виступом Jan Blomqvist – найяскравішого її представника з Берліна. Чекаємо на вас!