Каліка з острову Інішмаан

19 травня 2018, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №1 picture
Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №2 picture
Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №3 picture
Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №4 picture
Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №5 picture
Каліка з острову Інішмаан у Рівному - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Каліка з острову Інішмаан?

1. Головний герой п'єси Біллі Клейвен кидає виклик долі у кожному своєму кроці і з усіх сил прагне прожити решту життя як ЛЮДИНА
2. Краща вистава за версією альтернативного журі ХІ фестивалю комедії "Золоті оплески Буковини", а також перемога в номінаціях "Краща чоловіча роль" і "Кращий акторський ансамбль"
3. Із цієї вистави йдеш із легким серцем, як і її герой Біллі, відчуваючи перемогу над усіма життєвими невдачами

Автор - Мартін МакДонах.
Режисер-постановник - Володимир Петрів.
У головній ролі - Ігор Ніколаєв.

Мартін МакДонах - ірландець за походженням, народився в Лондоні в сім’ї робітників. Обидва брати МакДонаха, залишені самі на себе, стали письменниками. У 16 років Мартін покинув школу і засів перед телевізором з чипсами і колою на декілька років, живучи на утримання з безробіття. Своїми вчителями він назве, скоріше, Мартіна Скорсезе, Девіда Лінча чи Квентіна Тарантіно, аніж Вільяма Шекспіра. За прикладом старшого брата Майкла, Мартін почав писати сценарії і радіоп'єси. Цілими днями він просиджував за письмовим столом, справно надсилаючи свої опуси редакціям і колекціонуючи відмови. Лише два сценарії були прийняті - аж в Австралії. Але відомим Мартін МакДонах прокинувся тоді, коли до постановки прийняли його "Королеву краси з Лінена", яку він написав за вісім днів.

Слава та численні нагороди посипались на МакДонаха несподівано. Його п’єси ставили і в рідному Лондоні, і на Бродвеї. Проте МакДонах вважає театр лише сходинкою на шляху до слави і зізнається в любові до кіно. А воно відповіло йому взаємністю: Мартін отримав Оскар за короткометражку "Револьвер", поставлену за його власним сценарієм.

"Каліка з острова Інішмаан" - комедія - перша п’єса з трилогії про Аранські острови, яка також включає в себе п’єси "Лейтенант з острова Інішмор" і "Привид з острова Інішер". На островах живуть аборигени, які досі розмовляють лише гельською мовою.

Інші дати

Схожі події

Джульєта і Ромео Джульєта і Ромео 5 Подiй Джульєта і Ромео 29.05 - 21.07.2018 Кіно для дорослих 07 червня 19:30, Чт Кіно для дорослих Кінопанорама, Київ від 110 грн. Кіно для дорослих Вже не хочу 07 червня Кіно для дорослих Кінопанорама Придбати Загадкове нічне вбивство собаки Загадкове нічне вбивство собаки 5 Подiй Загадкове нічне вбивство собаки 2.06 - 23.07.2018 Ромео і Джульєтта 03 червня 18:30, Нд Ромео і Джульєтта Театр музкомедии, Одеса від 30 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 03 червня Ромео і Джульєтта Театр музкомедии Придбати