Класика для дітей

21 квітня 2018, Сб. 11:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Класика для дітей"?

1. Класична музика збагачує внутрішній світ дитини.
2. На концерті прозвучать також і улюблені мелодії дітвори з популярних мультфільмів.
3. Це один з небагатьох способів залучити малюків до високого мистецтва.

Запрошуємо вас на концерт класичної музики для дітей!

Оркестр і театр пісочної анімації не змусять вашу дитину нудьгувати ні на хвилину! Це буде не просто концерт — це концерт-знайомство з класичною музикою для дітей. У програмі: рекомендовані класичні твори відомих композиторів та улюблені мелодії з мультфільмів у виконанні оркестру «Віртуози Києва». Кожна композиція буде представлена в легкій формі і у супроводі цікавих історій.

Програма розрахована на дітей від 4 до 12 років.

Рекомендуємо батькам купувати квиток дітям, оскільки в Будинку Кіно не надто просторі крісла і дитина може відчувати дискомфорт перебуваючи на руках.

Подаруйте своїй дитині любов до класики і незабутню подорож у світ музики!

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати