Концерт Чудо

25 червня 2018, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Чудо»?

1. Придбавши квиток ви зробите добру справу та допоможете сім’ї Ольги Подусової здійснити мрію.
2. Віртуози Киева мабуть нікого не залишили байдужим, тому хороший настрій після концерту гарантуємо
3. Якщо з якоїсь причини ви не можете бути на концерті, при купівлі квитка можна вибрати суму бажаної пожертви та здійснити її без бронювання місця.

Давайте подаруємо диво!

Ми в Svitlo Concert разом з Віртуозами Києва, Театром ім. І. Франка вирішили підтримати ініціативу Олександра Соколовського і подарувати будинок неймовірній сім'ї Ольги Подусової, яка усиновила 11 (!) дітей!

Дітей, які вважалися проблемними і не могли соціалізуватися в дитячих будинках.

Ольга робить чудеса, і в маленькій 41 метровій квартирці в Одесі, вони знайшли родину. Вони соціалізувалися, ходять в школу, грають на музичних інструментах і живуть повноцінним життям.

Ми віримо, що люди здатні творити дива за допомогою добрих справ і тому підтримали Олександра Соколовського, який вирішив спробувати виконати їхню мрію. Він вирішив спробувати купити разом з такими ж мрійниками будинок для сім'ї Подусових.

І йому вдалося зібрати гроші на будинок! Тепер будинок потребує ремонту, щоб він став придатний для проживання. Будинок зараз на стадії, коли закінчений каркас.

Абсолютно всі гроші від цього концерту підуть на потреби з благоустрою будинку для Ольги та її діток! Навіть якщо ви не можете піти на концерт, але теж хочете зробити чудо, то так само переходите за посиланням "Купити квитки", там є можливість просто пожертвувати будь-яку суму, яку ви хочете вкласти в чудеса.

Більше про сім'ю Подусових ви можете прочитати тут: http://podusova.com.ua/