Король Убю

Театр
6 березня 2018, Вт. 19:00
Мала Опера Київ, Вул. Дегтярівська 5
149 - 549 грн.
149 - 549 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на "Король Убю"?

1. Жорсткий і безкомпромісний спектакль.
2. Буде цікавий поціновувачам сучасного мистецтва.
3. Стати свідком яскравого перформансу.


І знову скандальний театр «Мізантроп» готує постановку, від якої вашою шкірою пробіжать мурашки. «Король Убю» - безкомпромісне творіння нового театру, де жорстокість - справа звична.

Але хіба наш світ не жорстокий? Хіба театр не повинен бути дзеркалом суспільства? Із перших хвилин вистави ви зрозумієте, що потрапили в захопливий діалог, відвертість якого просто зашкалює.

Сюжет вистави буде розкриватися шар за шаром, але не тільки через репліки акторів. Коли виступає «Мізантроп», у хід йдуть усі засоби: пластика людського тіла, голос і навіть коливання енергії, якою діляться актори. «Король Убю» поставлений за мотивами творчості А. Жаррі - пророка, якого весь світ вважав божевільним. Втім, навіть будучи його затятим шанувальником, ви відзначите, що режисер суттєво змінив п'єсу, представивши на ваш суд власне трактування.

Цього разу все зайве і те, що відволікає, було безжально прибрано: чи то реквізит, декорації або ролі другого плану. Залишився тільки інтригуючий відкритий діалог і їдка, іноді навіть жорстока подача сюжету, який гіпнотизує і не відпускає до кінця вистави.