король Убю

22 травня 2018, Вт. 19:00
Мала Опера Київ, Вул. Дегтярівська 5
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

король Убю у Києві - фото №1 picture
король Убю у Києві - фото №2 picture
король Убю у Києві - фото №3 picture
король Убю у Києві - фото №4 picture
король Убю у Києві - фото №5 picture
король Убю у Києві - фото №6 picture
король Убю у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на "Король Убю"?

1. Жорсткий і безкомпромісний спектакль.
2. Буде цікаво любителям сучасного мистецтва.
3. Стати свідком яскравого перформансу.

І знову скандальний театр «Мізантроп» готує постановку, від якої по вашій шкірі пробіжать великі мурашки. «Король Убю» - безкомпромісне творіння нового театру, де жорстокість - справа житейська.

Але хіба наш світ не жорстокий? Хіба театр не повинен бути дзеркалом суспільства? З перших хвилин вистави ви зрозумієте, що потрапили в захоплюючий діалог, відвертість якого просто зашкалює.

Сюжет вистави буде розкриватися шар за шаром, але не тільки через репліки акторів. Коли виступає «Мізантроп», в хід йдуть всі засоби: пластика людського тіла, голос, і навіть коливання енергії, якою діляться актори. «Король Убю» поставлений за мотивами творчості А. Жаррі - пророка, якого весь світ вважав божевільним. Втім, навіть будучи його затятим шанувальником, ви відзначите, що режисер суттєво змінив п'єсу, представивши на ваш суд власне трактування.

Цього разу все зайве і відволікає було безжально прибрано: будь то реквізит, декорації або ролі другого плану. Залишився тільки інтригуючий відкритий діалог і їдка, іноді навіть жорстока подача сюжету, який гіпнотизує і не відпускає до кінця вистави.

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Михайло Жванецький 21 жовтня 19:00, Нд Михайло Жванецький Театр музкомедии, Одеса від 600 грн. Михайло Жванецький Вже не хочу 21 жовтня Михайло Жванецький Театр музкомедии Придбати