Квартет І. В Бореньке чего-то нет

Театр Гумор
11 грудня 2017, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

Довгоочікувана театральна прем'єра від Квартету І!

Фільми, мультфільми, книжки, спільні проекти з зірками - все це в якийсь момент мало не затьмарило головного: «Квартет І» - це театр. Так як остання прем'єра в театрі відбулася 2012 р, творці Квартету вирішили, що пора.
І ось, вже 10-11 грудня кияни побачать прем'єру нової вистави «... в Бореньке чего-то нет». Головну роль - як не дивно, зовсім не роль Бореньки - зіграє Максим Віторган.

На відміну від попередніх робіт Квартету «Розмови чоловіків середнього віку» і «Листів і пісень чоловіків середнього віку», де артисти спілкуються як би від свого власного обличчя, а розповідь виглядає майже випадковим ланцюгом спогадів і роздумів, - тут буде все, що належить театру: п'єса, персонажі, конфлікти ...
Максим Віторган постане в образі успішного кінорежисера, який раптом розуміє, що смертельно втомився від серіалів про «ментів і бандитів» і вирішує створити кіно про самого себе, про наш час і людські відносини, для цього часу характерні.

Ну, і трохи прямої мови - спостережень і висновків чи персонажів п'єси, чи то самих авторів.

Ростислав Хаїт: «Боренька? Це мій персонаж Борис Наумович; він директор фільму, який знімає Максим. Його запитують, чому він не став режисером, і він пояснює, що ... »

Борис Наумович, директор. ... дев'ятий клас, в думках, звичайно, тільки ВДІК ... і приходять гості ... а гості у нас були будь здоров! -і, мовляв, ну, що, ще один режисер зростає? А тато їм: «ні, цього« кривавого »хліба я Борьці точно не бажаю. А потім, щоб бути режисером, треба, щоб в людині щось було ». І я якось раз і назавжди зрозумів, що в мені чогось немає. Правда, так і не зрозумів - чого. Але, судячи з усього, тато мав рацію. Тому що, якби воно було, я б уже давно наплював, що його немає, і став режисером. А я не став. Значить немає.

Інші дати