02 - 03 червня 2018 12:00
Kyiv Wine Київ, вул. Межигірська, 82
від 750 грн.
від 750 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати фестиваль Kyiv Wine?

1. Безлімітний доступ до дегустаційної зони з 500 позиціями тихих, ігристих та кріплених вин з усього світу
2. Абсолютно новий формат Food market: 20 монопродуктових точок з виключно смачною та здоровою їжею
3. Особисті знайомства зі світовми шефами та виноробами

2 та 3 червня відбудеться Kyiv Wine 2018 – фестиваль їжі та вина, який вперше вразив Київ у 2016 році. Цього року варто готуватися до ще більшого масштабу, дегустацій величезного асортименту вин на розлив та без обмежень, до абсолютно нового формату food market зі спеціально розробленим меню від кращих локальних шефів та гостей з Європи, артизанальних страв від гастро-ентузіастів та практичних майстер-класів від професіоналів.

Місцем проведення заходу обрали велику індустріальну територію колишнього заводу «Тетра Пак», який знаходиться у центральній частині міста на Межигірській, 82. Найближчим часом тут планується новий об’єкт міського масштабу від власників Good Wine. А поки на 2га розташується найбільший винний фестиваль України.

Фокус першого дня фестивалю – вино. І вперше ці вина можна буде куштувати безлімітно. Кількість порцій обмежується тільки вашим бажанням і наявністю позицій. Ті, хто прийдуть 2 червня, зможуть познайомитися з 50 виноробами з усього світу, рекордною для України кількістю постачальників, більшість з яких відвідають Україну вперше. Італія, Франція, Німеччина, Австрія, Грузія, Австралія, ПАР, США, Іспанія, Португалія представлять близько 500 тихих, ігристих і кріплених вин: від легких, мінеральних, фруктових до насичених, структурних, повнотілих вин. А ще незвичайні помаранчеві, органічні і біодинамічні вина. Зона буде відкрита тільки у перший день.

Обидва дні на Kyiv Wine діятиме Food Market. 20 точок з виключно смачною і здоровою їжею. Більша частина меню буде монопродуктовим. Тар-тар бар, дикий лосось з Аляски, тунатека, повноцінні вегетаріанські точки з авокадо та фреш-продуктами на чолі меню, португальський восьминіг і сардини з келихом білого. Тут можна буде знайти усе те ж саме, що й на вулицях Берліну, Барселони, Лондона і Нью-Йорка.

Окремий привід приїхати на фестиваль – еногастрономічні івенти. Гала-вечеря напередодні фестивалю, довгий обід, вечері від знакових ресторанів із запрошеними европейськими та американськими шефами, майстер-класи з грилю камадо, відкритий майданчик для гастрономічних зустрічей у загальнодоступній зоні Food Market. Організатори не обіцяють, а урочисто присягаються, що з івенту ви підете іншою людиною: з новим досвідом та натхненням.

У цьому році на Kyiv Wine діють кілька типів квитків.

Купуючи квиток Tasting hall (діє 2 дні), ви отримуєте:
- професійний келих для дегустації вина, який залишиться з вами;
- доступ в основний дегустаційний зал та безлімітну дегустацію вин у ньому. Зал працює тільки 2 червня;
- доступ в усі відкриті зони фестивалю обидва дні: food-простір, зелену релакс-зону, вуличні бари, зону безкоштовних майстер-класів, дитячу зону, арт-простір;
- живу музику і розваги.

Selective Wines - це окрема зона фестивалю для тих, хто в темі вже давно і готовий до більш серйозних вин. Тут також діє безлімітна система. Відмінна можливість зрозуміти, чи варто купувати "щось дороге" в магазині. Квиток можна купити заздалегідь або зробити upgrade базового прямо на фестивалі.

Friends Ticket 6 квитків за ціною 5. Ідеальні літні вихідні - це вихідні на Kyiv Wine. Беріть компанію друзів та приходьте 2 і 3 червня дегустувати вино, отримувати новий гастрономічний досвід і насолоджуватися літом. Скористайтеся пропозицією квітня для компаній - придбайте 6 квитків за ціною 5. Кількість Friends Ticket обмежена.

Щоб придбати 6 квитків за ціною 5:
- натистніть зелену кнопку “Купити квитки”.
- додайте до корзини покупок усі 6 квитків через кнопку “Додати”. Система автоматично порахує вартість 5 квитків замість 6.
- заповніть усі дані та реквізити для придбання.
- оплатіть квитки.
Зверніть увагу! Система автоматично порахує 5 квитки, замість 6.

Що входить у кожний Friends Ticket (діє 2 дні):
- професійний келих для дегустації вина, який залишиться з вами;
- доступ в основний дегустаційний зал та безлімітну дегустацію вин у ньому. Зал працює тільки 2 червня;
- доступ в усі відкриті зони фестивалю обидва дні: food-простір, зелену релакс-зону, вуличні бари, зону безкоштовних майстер-класів, дитячу зону, арт-простір;
- живу музику і розваги.

Вартість квитка до початку фестивалю - 750 грн
Вартість квитка в дні фестивалю - 850 грн

Незабаром очікуйте продаж квитків на особливі події у межах Kyiv Wine.