Легенди одеського гумору

4 серпня 2018, Сб. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Легенди одеського гумору»?

1. Назва події говорить за себе: буде незабутньо і дуже смішно!
2. На сцену вийдуть справжні важковаговики за версією «фірмового одеського гумору»: сатира завдасть нищівного удару по сірості буднів.
3. Ви обзаведетеся парою-трійкою нових дотепних жартів. Обов'язково поділіться ними з друзями!

4 серпня в Російському театрі - Роман Карцев, Олег Філімонов і Ян Левінзон у яскравому літньому концерті «Легенди одеського гумору»! Приходьте за чудовим настроєм!

Динозаври «ЮмоРСЬКОГО Періоду» порадують новими жартами і обов'язково пригостять справжніми делікатесами - витриманим гумором зі своїх особистих запасів. Іскристий настрій і блискуча сатира вже мчать вам назустріч!

Роман Карцев - відомий український гуморист, законний володар титулу «Легенди Одеси», все життя присвятив творчості та зціленню людських душ сміхом. У числі найбільш популярних номерів - «Раки», «Авас», «Збори на лікеро-горілчаному заводі». Карцев виступав з Райкіним і Жванецьким, подарувавши публіці безліч приголомшливих емоцій.

Олег Філімонов - неповторний оповідач анекдотів, популярний шоумен, успішний учасник КВК і просто - «людина-фонтан». Артист прекрасно втілює будь-образи і підкорює глядачів своєю безпосередністю і дотепністю.

Ян Левінзон - той самий «чоловік перед дзеркалом». Артист стверджує і своїм прикладом доводить, що справжній гумор пишеться розумними людьми.

Чекаємо на вас!