Ліга Сміху. Концерт команд «Дніпро» і «Загорецька»

6 липня 2018, Пт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Лігу Сміху?

1. Побачити кращих з кращих
2. Насміятися досхочу, адже в концерті прозвучать тільки найкращі й улюблені жарти команд
3. Поповнити свій гумористичний арсенал новими жартами

6 липня на сцену Event Hall Freedom вийдуть знамениті учасники проекту «Ліга Сміху» - команди «Дніпро» і «Загорецька». Вони вийдуть - і порвуть зал. І крапка. По-іншому ці хлопці просто не вміють. Готуйтеся!

Тільки в цей вечір - ексклюзивна програма з кращими номерами, розривними жартами і приємними сюрпризами. Обережно: є ризик не розчути слова нової репризи через гучний регіт глядачів!

Команду «Дніпро» сьогодні і представляти не треба. Цей спецназ коміків вже багато років рятує нас від сірості буднів. Ігор Ткач, Володимир Борисов (та сама Олена), Юрій Ласточкин і інші талановиті учасники команди сьогодні - бажані гості популярних телепроектів, комедійних шоу. Море шанувальників - у скетчкому за участю приголомшливих артистів ( «Одного разу під Полтавою», «Країна« У »).

Досить досвідченими гумористами є і переможці «Ліги Сміху» з команди «Загорецька Людмила Степанівна». Хлопці зі Львова взяли розгін на шляху до перемоги ще в 2011 році. І ставши кращими в регіональних відборах, дійшли-таки до рівня титанів. Їх нестандартний, часто непередбачуваний, але при цьому дуже простий гумор вже підкорив мільйони глядачів.

Обов'язково побачимось!