19 червня 2018, Вт. 20:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 340 грн.
від 340 грн.

Галерея

Lubomyr Melnyk у Києві - фото №1 picture
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №2 Lubomyr Melnyk у Києві афіша
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №3 Lubomyr Melnyk у Києві квитки
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №4 Lubomyr Melnyk у Києві на concert.ua
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №5 Lubomyr Melnyk у Києві фото
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №6 Lubomyr Melnyk у Києві піти
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №7 Lubomyr Melnyk у Києві дивитись
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №8 Lubomyr Melnyk у Києві піти
Lubomyr Melnyk у Києві - фото №9 Lubomyr Melnyk у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lubomyr Melnyk?

1. Він відомий як найшвидший піаніст на планеті
2. Його музика виводить звучання інструменту на абсолютно новий рівень.
3. Композитор, який демонструє неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Після успішного українського туру, аншлагу в столиці Любомир Мельник повертається до Києва з єдиним літнім сольним концертом в Україні!

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Він музикант світового рівня. Про нього пише BBC, «The Guardian», «The Telegraph» та у захваті знаменитий німецький композитор, піаніст-неокласик Нільс Фрам. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Його музика видається на багатьох популярних європейських лейблах. Композитор не просто дивує слухачів - він надихає і інших музикантів, перед початком весняного туру презентувавши спільне live-відео на пісню Христини Соловій.

Схожі події

Atlas Weekend 2018 03 липня 14:00, Вт Atlas Weekend 2018 ВДНГ, Київ від 350 грн. Atlas Weekend 2018 Вже не хочу 03 липня Atlas Weekend 2018 ВДНГ Придбати Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти 22 червня 19:00, Пт Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof, Київ від 300 грн. Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Вже не хочу 22 червня Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ від 1149 грн. Imagine Dragons Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати