Макс Корж (начало в 19:00)

Концерти Хіп-хоп
23 грудня 2017, Сб. 21:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
249 - 1499 грн.
249 - 1499 грн.

Галерея

Про подiю

У дошку свій Макс Корж розірве на шматки столичний Палац Спорту 23 грудня! Вперше за останні півтора року! Великий концерт!

Для всіх своїх Макс привезе ульотну програму з кращих хітів. У соцмережах білоруський репер анонсував свій довгоочікуваний київський концерт, пообіцявши заспівати «все, що ви любите». Качові треки всіх альбомів в одному великому концерті! Ти повинен бути там!

Той, хто цікавиться або сумнівається в тому, що концерт Макса відбудеться, може подивитися офіційні документи від Міністерства культури України, СБУ та Прикордонної служби тут

Після божевільних флетів, проведених у найбільших містах України, Макс з нетерпінням чекає чергової туси в компанії найзапекліших челів. Зрушити гори? Легко, якщо всім натовпом! Не забудь запросити всіх друзів! Народу збереться маса, аби встояв Палац Спорту.

Вже давно друге ім'я Макса – «солд-аут». Квитки на концерти репера закінчуються задовго до наміченої дати. Тому по-дружньому рекомендуємо оформити квитки прямо зараз.

Кожна зустріч з Максом – це море позитиву і куражу. Фанати репера йдуть у відрив разом з кумиром і розносять найстійкіші клуби.

Що там говорити: Макс легко піднімає цілі стадіони. Спокійні і врівноважені – проходять повз, коли на сцені крутий білорус. Він дозволяє кожному зануритися в його власний всесвіт, а потім веде в справжнісінький астрал, куди пускають тільки найвідданіших і відірваних.

Епічність наближається, і у тебе просто немає вибору, тільки бути там і підспівувати!

Побачимося!