Макс Корж (начало в 19:00)

23 грудня 2017, Сб. 21:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 249 грн.
від 249 грн.

Галерея

Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №1 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №2 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №3 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №4 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №5 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №6 picture
Макс Корж (начало в 19:00) у Києві - фото №7 picture

Про подiю

У дошку свій Макс Корж розірве на шматки столичний Палац Спорту 23 грудня! Вперше за останні півтора року! Великий концерт!

Для всіх своїх Макс привезе ульотну програму з кращих хітів. У соцмережах білоруський репер анонсував свій довгоочікуваний київський концерт, пообіцявши заспівати «все, що ви любите». Качові треки всіх альбомів в одному великому концерті! Ти повинен бути там!

Той, хто цікавиться або сумнівається в тому, що концерт Макса відбудеться, може подивитися офіційні документи від Міністерства культури України, СБУ та Прикордонної служби тут

Після божевільних флетів, проведених у найбільших містах України, Макс з нетерпінням чекає чергової туси в компанії найзапекліших челів. Зрушити гори? Легко, якщо всім натовпом! Не забудь запросити всіх друзів! Народу збереться маса, аби встояв Палац Спорту.

Вже давно друге ім'я Макса – «солд-аут». Квитки на концерти репера закінчуються задовго до наміченої дати. Тому по-дружньому рекомендуємо оформити квитки прямо зараз.

Кожна зустріч з Максом – це море позитиву і куражу. Фанати репера йдуть у відрив разом з кумиром і розносять найстійкіші клуби.

Що там говорити: Макс легко піднімає цілі стадіони. Спокійні і врівноважені – проходять повз, коли на сцені крутий білорус. Він дозволяє кожному зануритися в його власний всесвіт, а потім веде в справжнісінький астрал, куди пускають тільки найвідданіших і відірваних.

Епічність наближається, і у тебе просто немає вибору, тільки бути там і підспівувати!

Побачимося!

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати