Маленький принц

Театр
17 березня 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
100 грн.
100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький принц»?

1. Згадати найбільш читану після Біблії історію.
2. Подивитися спектакль, який змушує глядача слухати і думати.
3. Зарядитися добротою Маленького принца і зробити світ кращим.

«Маленький принц» - унікальна постановка, яку досить часто ставлять, кожен раз розкриває свій чарівний алегоричний світ по-новому. Маленький принц, Лисеня та інші герої вже чекають на тебе!

Історія про Маленького принца, який сміявся, немов тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза, примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись з Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і, нарешті, потрапив на Землю, де дізнався для себе багато нового. Старий мудрий Лис відкрив Принцу нове розуміння Світу. Мабуть, ця проста і зворушлива історія не вимагає додаткового представлення.

Цей спектакль про вічне і неминуще. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.

Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник з Землі, щоб сміятися зі своєю крихітною планети людям - як мільйони дзвіночків!

Для сімейного перегляду (11+, бажано не молодше).

Ми чекаємо Вас в Київській Фортеці, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14 (не користуйтеся GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (в смужку) від бул. Лесі Українки.

Чай додається. Вистава йде українською мовою.

Посадка вільна, тому величезне прохання приходити за 10-15 хвилин до початку вистави