Мамахохотала Шоу

16 лютого 2018, Пт. 19:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 199 грн.
від 199 грн.

Галерея

Мамахохотала Шоу у Києві - фото №1 picture
Мамахохотала Шоу у Києві - фото №2 picture
Мамахохотала Шоу у Києві - фото №3 picture
Мамахохотала Шоу у Києві - фото №4 picture
Мамахохотала Шоу у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на Мамахохотала Шоу?

1. Гумористичний проект № 1 для молодіжної аудиторії в Україні.
2. Шоу вже 9 сезонів успішно виходить на НЛО TV.
3. Номери шоу набирають мільйони переглядів на YouTube і розходяться на цитати.

У концерт-холі Freedom - яскравий весняний концерт вашого улюбленого гумористичного проекту «Мамахохотала»!

Лови гарний настрій! На гостей вечора чекають 3 години смішних, ну дуже смішних жартів у виконанні популярних артистів. Не пропусти!

«Мамахохотала Шоу» з'явилося в 2012 році, коли яскравих і позитивних номерів у хлопців стало просто неймовірно багато. До того ж, їх кількості нітрохи не поступалася якість гумору талановитих коміків. Так захоплення друзів перетворилося в успішний проект.

Учасники шоу дарують публіці свої актуальні жарти ось уже 9 сезонів. За цей час артисти зі студії «Мамахохотала» стали кумирами української молоді. А саме шоу - одним із найпопулярніших проектів на НЛО TV.

Зрозуміло, що мільйони дивляться «Мамахохотала Шоу» по телевізору і в інтернеті. І ви, очевидно, не виняток. Але, повірте, жоден YouTube-ролик не зможе передати тієї веселки емоцій, яка виникає в душі глядача на живих шоу. Тому досить дивитися на екран, приходьте на новий концерт студії!

Весняна зустріч готує для всіх абсолютно нові номери - шалено смішні, сміливі та інтелігентні. Побачимося!

Інші дати

Мамахохотала Шоу

14 жовтня 2018 19:00

МЦКМ (Жовтневий палац) ,  Київ

Перейти до опису
від 249 грн.

Мамахохотала Шоу

30 червня 2018 19:00

Event Hall Freedom ,  Київ

Перейти до опису
від 199 грн.

Схожі події

Літній Кубок Київської Ліги Сміху 02 червня 18:00, Сб Літній Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ, Київ від 60 грн. Літній Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 02 червня Літній Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу. Телезйомка Дизель Шоу. Телезйомка 2 Події Дизель Шоу. Телезйомка 13.10 - 14.10.2018 Великий Вечір Stand Up комедії в 26 травня 19:00, Сб Великий Вечір Stand Up комедії в "Україні" Кінотеатр "Україна", Житомир від 100 грн. Великий Вечір Stand Up комедії в Вже не хочу 26 травня Великий Вечір Stand Up комедії в "Україні" Кінотеатр "Україна" Придбати The Stand Up. Квартирник 31 травня 20:00, Чт The Stand Up. Квартирник Attic Space, Київ від 199 грн. The Stand Up. Квартирник Вже не хочу 31 травня The Stand Up. Квартирник Attic Space Придбати