All Stars of Ukrainian Jazz

21 квітня 2018, Сб. 20:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №1 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №2 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №3 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №4 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №5 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №6 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №7 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №8 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №9 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №10 picture
All Stars of Ukrainian Jazz у Києві - фото №11 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт ALL STARS OF UKRAINIAN JAZZ?

1. Найяскравіші джазові композиції, що хвилюють серця по всьому світу.
2. Віртуозна гра «Київських Солістів».
3. Кращі аранжування творів Т. Беннетта, Ф. Сінатри, Д. Еллінгтона, Е. Фіцджеральд та інших.

21 квітня в Театрі ім. Франка зустрічайте кращих виконавців джазових шедеврів у програмі ALL STARS OF UKRAINIAN JAZZ. На вас чекає нереальний сеанс гіпнотичного вокалу Руслана Єгорова та віртуозна гра його незрівнянного квартету.

Нам подарують краще, що було створено за століття, присвячені королю музики - джазу! Прозвучать незрівнянні мелодії Н. Кінга, Е. Фіцджеральд, Т. Беннетта, Д. Еллінгтона та інших неповторних виконавців. За ваш відмінний настрій буде відповідальним Квартет Руслана Єгорова - талановиті хлопці, чиє авторське виконання класики продовжує підкорювати слухачів у багатьох містах країни і світу.

Їхня головна «фішка», яка не може не захоплювати, - нереальна відкритість до творчих експериментів! Колектив складається з музикантів, чия віртуозність і творча біографія просто вражає: Руслан Єгоров (вокал, клавішні), Дмитро Александров (саксофон, сопрано), Микола Кістеньов (гітара, контрабас), Павло Галицький (барабани). Ще один незрівнянний виконавець нової програми, у чиїх руках джазові мелодії знаходять нове дихання, - Денніс Аду.

Неординарний музикант не тільки брав участь у найпрестижніших конкурсах («Мійо-ан-Джаз», «Fel du Sher», Alfa Jazz Fest, «Do # Dж Junior»), але і вважається одним із кращих трубачів світу.

І наостанок - неймовірний камерний оркестр, який зібрав кращих музикантів України - «Київські Солісти». У їхній біографії - віртуозне виконання класики на різноманітних майданчиках, серед них - в одному з найпрестижніших залів світу - Esplanade Concert Hall.

Буде просто неймовірно! Приходьте!

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати